Życzenia na Święta Wielkanocne

wielkanoc      „Weselcie się, zastępy Aniołów w niebie! Weselcie się słudzy Boga! Niech zabrzmią dzwony głoszące zbawienie, gdy tak wielki Król odnosi zwycięstwo. Raduj się, ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem, bo jesteś wolna od mroku, co świat okrywa!”
      Te słowa, które usłyszeliśmy podczas Wigilii Wielkanocnej przypominają nam o tym, co jest źródłem prawdziwej radości. Zmartwychwstały Chrystus mówi nam ludziom tak często przestraszonym, zmęczonym, pozbawionym nadziei, że każdy z nas ma powód do radości, bo każdy z nas tak jak Chrystus powróci do życia pośród zbawionych. Życzę wszystkim, aby te święta były dla nas źródłem prawdziwej radości i nadziei. Niech to będzie również czas odpoczynku w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Na to radosne świętowanie. Szczęść Wam Boże.

Ks. Witold.